Když tým je mnohem víc než jen dva...
When a team is much more than just two...
EVA


eva1-t.jpg, 14 kB Tak něco o mně. Jmenuji se Eva a narodila jsem se v Praze, kde celý život i bydlím. Vystudovala jsem VŠE, specializaci finance a komerční jazyky (Aj, Fj, Nj). Jazyky mě opravdu baví a mám to štěstí, že mohu pracovat "v oboru", tedy jako překladatelka a tlumočnice v auditu.

A co dál?

Co se týče mojí sportovní kariéry, ta začala moderní gymnastikou, kam mě maminka zákeřně nalákala (a poté i velmi chytře udržovala) vidinou slíbeného nádherného růžového dresu ;o). Po nějaké době přišla voltiž (akrobacie na koni). Cvičit na cválajícím koni byl jeden z mých skvělých nápadů... (Ano, přiznávám, že jsem při saltu z koně spadla na hlavu ;o)). Podle tehdejších pravidel jsem v 18 letech končila ve skupině a moje kamarádka Anna mi tehdy přivezla z Francie první časopis o agility.

eva2-t.jpg, 14 kB Psal se rok 1998 a já si navždy překopala život, nakazila jsem se totiž chorobou zvanou kynologie. Místo nějakého inteligentního dárku jsem si pod stromeček přivezla malinkou roztomilou trikolorní šeltičku Orinku. 19. prosincem 1998 pro mě skončila bezstarostná část života, plná čistého oblečení bez obtisku tlapiček, svačin bez psích chlupů a postele bez zastlaných žužlacích kostiček - i s majitelkou.

S odstupem času vzpomínám téměř s dojetím na to bezstarostné období, kdy jsem měla na kabátě pouze JEDNY obtisknuté tlapičky, v jídle pouze JEDEN druh chlupů a v posteli pouze JEDNOHO psa... Postupem času přibyla druhá ztřeštěná šeltička Digitka a hyperaktivní border kolie Neri.

tanec1-t.jpg, 14 kB Abych se po večerech nenudila a neflámovala ;o), chodím čtyřikrát týdně na taneční tréninky. Se svým báječným tanečním partnerem Martinem tancujeme v ATK Praha, občas vyjíždíme i na víkendová soustředění nebo na soutěže (C standard). Ráda bych napsala, co dělám ráda ve volném čase, ale nějak si nevzpomínám, kdy jsem ho naposledy měla...

Co ale musím napsat, je fakt, že mám obrovské štěstí na bezva kamarády a na skvělou rodinu. Mám super mámu i mladší sestru Lenku, která je - mimo jiné - extraligovou floorbalovou brankářkou. Bez nich bych určitě nezvládala realizovat všechny své potrhlé nápady a sny...

Asi bych ještě měla něco napsat, ale raději půjdu se psy ven...

Nikdy se nevzdávej a dovol svým snům, aby se splnily! Never give up and let your dreams come true!