Když tým je mnohem víc než jen dva...
When a team is much more than just two...
NOVINKY


12.10.2009

Obrovské gratulace Martě & ELFOVI, synovi Neriho - na svém prvním trialu skončili třetí v nursery class! Skvělá práce!
elf-trial.jpg, 25kB elf-podium.jpg, 25kB

10.10.2009

Super akční víkend! CO se dělo zajímavého:
SOBOTA
- první trial Neriho!!! Ne, opravdu není pochyb o tom, že Neri JE ovčácký pes, přesto však dokázal Raf - chovatel Nerišáka - neuvěřitelný kus práce. Strávil nějakou dobu zejména zaváděním určitých pravidel - např. že "lie down" je povel a ne návrh. Také Nerískovi ujasnil, že "Come by" a "Away" jsou VŽDY v jednom určitém směru. Je mi líto, ale ode mě tuto informaci jaksi získat nemohl ;o).
Pánové v sobotu předvedli překrásný výkon. Ano, natáčela jsem je, bohužel můj pokus nedopadl nejlépe, prý není publikovatelný..že prý tam chbí ty ovce (miluju detailisty).
- barbecue v klubu Canis club. Parádní akce, bohužel moje vlámština ještě není nijak skvělá, takže se občas dostávám do situace, že řeknu něco, co jsem rozhodně říct nechtěla a už vůbec netušila, že něco takové ho říct umím..ach jo ;o)

NEDĚLE
- závod agility v klubu Genebos . Úžasný závod! neri-relax.jpg, 25kBnádherné místo, krásné parkur, bezva lidé ... (ano, vše by bylo ještě jednodušší, kdybych si do GPS zadala správnou adresu hned napoprvé)
Vytáhla jsem celé trikolorní komando, Orinku do veteránů a Neríska poprvé do dvojek. Popravdě jsem čekala, že budou všichni tři pomalejší, takže jsem byla na konci dne v sedmém nebi!!
Psiskase fakt snažila, jen mě se rozrostl můj seznam, co vylepšit ve vedení i v tréninku.

jasně, opravdický ovčácký pes potřebuje odpočinek, ale proč v MOJÍ POSTELI???

2.10.2009

Jojo, přiznávám, nějakou dobu jsem se snažila předstírat, že tyto stránky neexistují nebo alespoň až zas TAK nutně aktualizaci nepotřebují. Mí drazí přátelé mě však decentně upozornili na opak. Navíc jsem ve slabé chvilce slíbila pravidelné aktualizace. Ok pánové, slib je slib...


orka-neri-more.jpg, 25kB


Takže začnu tím, že popřeju úplně vše nej.. Orince k narozeninám. Bylo jí právě jedenáct a je pořád stejná - uštěkaná, rozmazlená a nenažrané, přesvědčená o svých neomezených právech a nekonečných kvalitách. Pořád tak ráda loví Neríska a spí na mém polštáři.
Je zdravá jako řípa - z ačíná sice předstírat hluchotu, ale test s chrastící krabičkou pamlsků stále spolehlivě ukazuje opak. Orinko, přeju ti spoustu dalších krásných bezstarostných let!
orka-narozeniny.jpg, 25kB
Archiv staršich novinek

Nikdy se nevzdávej a dovol svým snům, aby se splnily! Never give up and let your dreams come true!